obrazki
blogi z obrazkami
Nick: Hasło: Zaloguj

Kot - co robić?

Pod drzwiami od mojego domu od wczoraj siedzi mały kociak (kocur), na oko ma nieco więcej niż pół roku. Stoi tam, drapie o drzwi i miałczy. Dziś rano niego wyszłam z mamą, dałyśmy mu coś do jedzenia i picia. Znów zaczął miałczeć, łasić się, wszystko zjadł w kilka minut. Gdy poszłam do szkoły, cały czas spał przed drzwiami. Wygląda na zadbanego, zdrowego. Podejrzewamy, że ktoś go wyrzucił z domu lub sam uciekł - w okolicy nie mamy bezpańskich kotów, a ten ewidentnie ma (lub miał) właściciela. Tylko jakby żyło mu się dobrze, nie szukałby schronienia... Nie wiem, co mam zrobić; mam już roczną kotkę i tata by się nie zgodził na kolejnego kota. Co mam zrobić?

Odpowiedz >
3 0
Zgłoś
naruszenie

Użytkownik


Dodano:
08 listopada 2013 o 14:22
Oglądano: 61
Odpowiedzi: 4
Pytania tego użytkownika
Odpowiedzi do tego pytania

Jeśli kot jest zadbany, to powinnaś zorganizować poszukiwania jego właściciela - nie możliwe, żeby zadbanemu zwierzęciu źle się gdzieś bytowało. ;) Kiedy jednak właściciel się nie znajdzie, oddaj go do schroniska dla zwierząt, lub poszukaj wśród znajomych, może ktoś go będzie chciał.

5 1
Zgłoś
naruszenie
Napisano: 08 listopada 2013 o 15:01, autor: Odi et amo. - moderator

Jak kot ma pół roku to nie jest juz mały. ;-)

2 2
Zgłoś
naruszenie
Napisano: 08 listopada 2013 o 16:00, autor: mozejutro

Zostaw go. Dawaj mu od czasu do czasu mleka, wody coś do jedzenia. Ale nie za często żeby się nie przyzwyczaił. Kot to zwierzę wędrowne, ciekawe świata. Myślę że ma właściciela. Tak jak pisałam zostaw go. :)

2 0
Zgłoś
naruszenie
Napisano: 08 listopada 2013 o 17:37, autor: Namomencikkk

Raczej ma właściciela, skoro jest zadbany. Może zrób ogłoszenia? Popytaj znajomych, czy wiedzą czyj to kot.

0 0
Zgłoś
naruszenie
Napisano: 17 listopada 2013 o 18:42, autor: Tissa112

Odpowiedz na to pytanie